Piekło Czantorii

Dobiegniesz dalej niż myślisz

Miła niespodzianka dla zawodników startujących w „Piekle Czantorii”, egzemplarze najnowszej książki Violi Domaradzkiej i Roberta Zakrzewskiego znajdą się w niektórych nagrodach dla najlepszych, a także będzie można liczyć na łut szczęścia tuz po dekoracji najlepszych zawodników!

„Świtało. Po sześciu godzinach biegu, parnej nocy i niezliczonych podejściach skończyła mi się woda. Noc była upalna, a pojawiające się coraz odważniej słońce, zapowiadało gorący dzień. Skupiałem się na każdym kroku, tym bardziej, że przede mną pojawiło się właśnie kolejne wzniesienie. Przypomniałem sobie, że gdzieś na trasie miały być źródełka. O tak, to byłoby wybawienie. Kilka łyków zimnej wody i można biec do pierwszego, nadal oddalającego się jak fatamorgana, punktu żywieniowego (fragment książki).

Ta książka to przewodnik dla debiutantów, ale też podróż w świat ultra dla biegaczy – wyjadaczy! Swoim doświadczeniem i poradami dzielą się wspólnie z autorami najbardziej znani polscy biegacze ultra, m.in. Patrycja Bereznowska, Bartosz Gorczyca, Ewa Majer i Dominika Stelmach. Ważnym elementem ULTRA jest część poświęcona zdrowiu i odżywianiu. Viola i Robert chcą przekonać czytelników do tego, aby ich pierwszy start w biegu ultra był początkiem pięknej, wieloletniej i bezkontuzyjnej przygody z bieganiem na dystansie nawet powyżej 100 kilometrów. Dlatego na kartach kolejnych stron zamieścili wypowiedzi i opinie kardiologa, ortopedy, a nawet psychologa. „

partnerzy

patronat medialny

współpraca