Piekło Czantorii

Wolontariat

Zapraszamy serdecznie osoby chętne do pracy jako wolontariusze podczas Ultramaratonu górskiego „Beskidzka160 na Raty”. Wolontariat na Beskidzkiej to przeżycie niezwykłe, ponieważ nie często mamy okazję oglądać tylu wspaniałych, wytrwałych, pozytywnie zakręconych szaleńców, tzn biegaczy. Przyjeżdżają z całej Polski, żeby pobiegać w naszych górach, na mecie ostatkiem sił wypowiedzieć ”nigdy więcej” po czym wracają na kolejną edycję.

Każdy wolontariusz to esencja Beskidzkiej, z uśmiechem gotowy pomóc zawodnikom a w zamian otrzymujący wielkie Dziękuję lub uśmiech – wrażenia niezastąpione. Od naszych wolontariuszy nie wymagamy żadnych specjalnych umiejętności. Dobre chęci, pozytywny stosunek do świata i ludzi oraz minimum zaradności wystarczą.

Jakie są obowiązki wolontariuszy? Wolontariusze pomagają w biurze zawodów, na punktach żywieniowych i punktach kontrolnych, pomagają w znakowaniu trasy oraz wszelkich pracach związanych z organizacją biegu. Jest ich tak wiele, że nie sposób wymienić wszystkich.
Zapewniamy: nocleg w warunkach turystycznych (niezbędny własny materac lub karimata i śpiwór), wyżywienie oraz upominek.

Beskidzka160 na raty to impreza która doczekała się już 7 edycji i cieszy się coraz większą popularnością o czym świadczy stale rosnąca liczba uczestników oraz odległe miejsca z których przyjeżdżają do nas biegacze. Dzięki wolontariatowi możesz być częścią tej imprezy i cieszyć się ze współorganizowania takiego przedsięwzięcia. Będzie nam bardzo miło poznać Was a może i nawiązać stałą współpracę?
Zapraszamy serdecznie.

Zgłoszenia (imię, nazwisko, data urodzenia, telefon kontaktowy i kilka słów o sobie i dlaczego chcecie nam pomóc) prosimy przesyłać na adres e-mail: windstopper1@gmail.com Kordynator ds. wolontariatu: Bogusława Donocik

partnerzy

patronat medialny

współpraca