SUT 2020 odwołane – cancelled
Z bólem serca postanowiliśmy odwołać tegoroczną edycję Salamandra Ultra Trail. Sytuacja na świecie nie napawa optymizmem. Ważniejsze dla nas jest Wasze – zawodników i wolontariuszy, zdrowie.
Tak po krótce:
- zawody przeniesione na przyszły rok 9-10.04.2021 r.
- proponujemy:
- przeniesienie opłaty startowej na przyszłoroczne zawody,
- przeniesienie opłaty startowej na „Piekło Czantorii”,
- zwrot 50% opłaty startowej.
- zostanie utworzone specjalne konto mailowe, na które będzie można wysyłać prośby o zwrot wpisowego,
- środki, które wpłacaliście na rzecz pomocy naszej koleżance zostaną w całości przekazane na jej konto,
- zakupione przez Was towary zostaną wysłane na wskazane przez Was adresy.
Na Wasze maile będziemy czekać do końca maja. 1 czerwca uruchomimy zapisy na „Piekło Czantorii” – rezygnacja@beskidzka160.pl.
Zapisy na Salamandrę 2021 uruchomimy jesienią, przenosząc wszystkich, którzy nie podejmą innej decyzji.
Zapraszamy na nasze najbliższe zawody, które mam nadzieję odbędą się: Invicta Ustroński Bieg 66 dookoła doliny Wisły. Termin „Piekła Czantorii” na razie bez zmian 13-14.11.2020.
Trzymajcie się zdrowo i bądźcie jak Kevin, zostańcie w domu…