Wolontariat

Salamandra Ultra Trail 2023 wolontariat

Zapraszamy serdecznie osoby chętne do pracy jako wolontariusze podczas „Salamandra Ultra Trail”. Wolontariat na na naszych zawodach to przeżycie niezwykłe, ponieważ nie często mamy okazję oglądać tylu wspaniałych, wytrwałych, pozytywnie zakręconych szaleńców, tzn biegaczy. Przyjeżdżają z całej Polski, żeby pobiegać w naszych górach, na mecie ostatkiem sił wypowiedzieć ”nigdy więcej” po czym wracają na kolejną edycję.

Każdy wolontariusz to esencja „Salamandry”, z uśmiechem gotowy pomóc zawodnikom a w zamian otrzymujący wielkie Dziękuję lub uśmiech – wrażenia niezastąpione. Od naszych wolontariuszy nie wymagamy żadnych specjalnych umiejętności. Dobre chęci, pozytywny stosunek do świata i ludzi oraz minimum zaradności wystarczą.

Obowiązki

Dla popularnego „wolo” Salamandra Ultra Trail to nie tylko przyjemność, ale także obowiązki. Jakie one są?  Wolontariusze

Obowiązków jest tak wiele, że nie sposób wymienić wszystkich.

Świadczenia

„Salamandra Ultra Trail” to impreza którą organizujemy nieprzerwanie od 2013 roku (w pierwszych latach znana pod nazwą „Beskidzka 160 na Raty”). Z pionierskich lat – bywało, że na starcie stanęło niespełna 30 zawodników – pozostały nam nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale i przyjaźnie, które trwają do dzisiaj.  Nasza impreza cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczy stale rosnąca liczba uczestników oraz odległe miejsca z których przyjeżdżają do nas biegacze. Dzięki wolontariatowi możesz być częścią tej imprezy i cieszyć się ze współorganizowania takiego przedsięwzięcia. Będzie nam bardzo miło poznać Was a może i nawiązać stałą współpracę?
Zapraszamy serdecznie.

Salamandra Utra Trail informacje

Informacje o zawodach znajdziecie na stronach naszego serwisu,

a szczególnie na:

Salamandra Ultra Trail 2023 – wolontariat zgłoszenia

Zgłoszenia można dokonać elektronicznie, wypełniając ankietę:

ankieta dla wolontariuszy

lub wysyłając e-mail (imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy i kilka słów o sobie i dlaczego chcecie nam pomóc) na adres e-mail: windstopper1@gmail.com Kordynator ds. wolontariatu: Bogusława Donocik.