Salamandra Ultra Trail

Wolontariat

Zapraszamy serdecznie osoby chętne do pracy jako wolontariusze podczas „Salamandra Ultra Trail”. Wolontariat na na naszych zawodach to przeżycie niezwykłe, ponieważ nie często mamy okazję oglądać tylu wspaniałych, wytrwałych, pozytywnie zakręconych szaleńców, tzn biegaczy. Przyjeżdżają z całej Polski, żeby pobiegać w naszych górach, na mecie ostatkiem sił wypowiedzieć ”nigdy więcej” po czym wracają na kolejną edycję.

Każdy wolontariusz to esencja „Salamandry”, z uśmiechem gotowy pomóc zawodnikom a w zamian otrzymujący wielkie Dziękuję lub uśmiech – wrażenia niezastąpione. Od naszych wolontariuszy nie wymagamy żadnych specjalnych umiejętności. Dobre chęci, pozytywny stosunek do świata i ludzi oraz minimum zaradności wystarczą.

Jakie są obowiązki wolontariuszy? Wolontariusze pomagają w biurze zawodów, na punktach żywieniowych i punktach kontrolnych, pomagają w znakowaniu trasy oraz wszelkich pracach związanych z organizacją biegu. Jest ich tak wiele, że nie sposób wymienić wszystkich.
Zapewniamy:

„Salamandra Ultra Trail” to impreza którą organizujemy nieprzerwanie od 2013 roku (w pierwszych latach znana pod nazwą „Beskidzka 160 na Raty”). Z pionierskich lat – bywało, że na starcie stanęło niespełna 30 zawodników – pozostały nam nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale i przyjaźnie, które trwają do dzisiaj.  Nasza impreza cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczy stale rosnąca liczba uczestników oraz odległe miejsca z których przyjeżdżają do nas biegacze. Dzięki wolontariatowi możesz być częścią tej imprezy i cieszyć się ze współorganizowania takiego przedsięwzięcia. Będzie nam bardzo miło poznać Was a może i nawiązać stałą współpracę?
Zapraszamy serdecznie.

Zgłoszenia można dokonać elektronicznie lub wysyłając e-mail (imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy i kilka słów o sobie i dlaczego chcecie nam pomóc) na adres e-mail: windstopper1@gmail.com Kordynator ds. wolontariatu: Bogusława Donocik.